WhatsApp Destek

İlişki Karşılaştırması

BİZİ ARAYIN

BENİM TASARIMIM ONUN TASARIMI PAKETİ

Senin için kaç doğru sırf senden başkaları yanlış dediği için senin yanlışın oldu?

O dedi, Bu dedi algın olmasaydı hayatın nasıl olurdu?  

Onun veya bunun dedikleriyle iyi/Güzel/Başarılı/Sağlıklı/Sevilen/Değerli/Cesur bir insan olmayı kimse başaramadı. Başaramaz da çünkü her insanın kendine has bir güzelliği-iyiliği-başarısı-değeri-cesareti ve sevme şekli var. Kendine has duygu ve arzularla başkalarına has duygu ve arzuları yaşayamazsın. Her kişi kendine has olanı yaşadığında birleştirici ve güzelleştirici bütünlüğü sağlayabilir.

Nesnel gerçekliklere uyum sağlamaya çabalarken özgün gerçekliğinle acı çekiyorsun ve “ben artık acı çekmek değil mutlu olmak istiyorum” diyorsun. Öyleyse önce kendi içinde bir denge oluşturman gerekmez mi?

Kendi özgün gerçekliğini bulman gerekmez mi?

Diğerlerinin de kendilerine has gerçeklikleri olduğunu hatırlaman gerekmez mi?

EŞ- ÇOÇUK- ARKADAŞ- SEVGİLİ – EBEVEYN-PATRON- ÇALIŞAN Her kiminle ilişkinizi anlamakta zorlanıyorsanız kendinizi, o kişiyi ve ilişkinizin temellerini görmek için…

Kendi özgün gerçekliğinizde bir yolculuğa başlama fırsatı sunuyorum:

  • Senin özgün gerçekliğini anlatan 14-15 sayfalık PDF dosyası
  • Arkadaşının, sevdiğinin, Annenin senin seçtiğin birinin 14-15 sayfalık PDF dosyası
  • Her ikinizin anlayış, sevgi ve bütünlük geliştirmenizi destekleyecek anahtarlar dosyası.

Eşiniz – sevgiliniz – oğlunuz – kızınız – anneniz – babanız – patronunuz – çalışanınız gibi biriyle ilişkinizi ve iletişiminizi gözlemleyerek geliştirebileceğiniz bir çalışmadır. öncelikle sizin kişisel tasarımınızı anlatan bir human design kılavuz raporu hazırlıyoruz. ikinci olarak bize doğum bilgilerini gönderdiğiniz diğer kişinin kılavuz raporunu hazırlıyoruz. üçüncü olarak da raporları hazırlanan iki kişinin karşılaştırılmasını hazırlıyoruz. Böylelikle birbirinizi anlama ve davranma biçimlerinizi tespit ederek ilişkinizi geliştirme fırsatı ediniyorsunuz. Bu çalışmayı sizin ve diğer kişinin doğum tarihi – doğum yeri ve doğum saati doğrultusunda Human Design sistemiyle çalışıyoruz. 

Bu fırsatla ilgilenmeyi seçersen benimle humandesignizmir@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsin.