WhatsApp Destek

Sakral Otorite

BİZİ ARAYIN

SAKRAL OTORİTE

Parola: Anda, diyafram reaksiyonunu dinle!

Sakral otorite, anda, tereddütsüz, karın bölgesinden diyafram vasıtasıyla ortaya çıkan bir sestir. Sakral sesi “ evet, benim buna verecek enerjim var” veya “ hayır, benim buna verecek enerjim yok “ şeklinde kararı belirler; ıhıh, hıhı, cık, haha, aha, ımmm gibi çok çeşitli tınılarda diyafram baskısından çıkan seslerle kendini duyurur. Zihin filtresine girmeden; eğer zihin filtresinden geçiyorsa sakralın sesini kaçırmış olursunuz.

Sakral detayları kaçırmaz… Sakral anda ki koşullar doğrultusunda ses verir. Andaki sakral seslerinizle geleceğinizin cevaplarını önceden hazırlayamazsınız, an içinde esnek ve keyifli olmalısınız. Sakral sesiniz sadece o anda var ve o anda evet dediğiniz şeye daha sonra hayır demesi çok doğal bir durum çünkü ürettiği enerjiyle bağlantılı çalışır.

Siz, kendi karar sisteminize saygı duyarsanız, zihin mekanizmanızda yakınlarınızda size gerekli hassasiyeti ve saygıyı duyar. Siz, kendi iç otoritenize saygı duymazsanız ilk önce zihin mekanizmanız “ senin saygı duymadığına ben neden saygı duyayım ki” algısıyla sazı eline alıp çalmaya başlar böylelikle sorgulamalar, yargılamalar, endişeler, korkular, çarpıtmalar ve abartmalar senfoni orkestrası kayda girer…

Sakral otoriteli bir saf Jeneratör olarak kendi adıma itiraf etmeliyim ki tüm gezegenin sürdürülebilir yaşam enerjisi sakral aracılığıyla ortaya çıkıyorsa kendim kadar gezegen adına da sakral sese itaat etme sorumluluğum var.

Zihnin yorumlarıyla ortaya çıkan kararlarınızla yaşamı değerlendirdiğinizde sizin dışınızda etiketi olan güçler tarafından yönlendiriliyorsunuz ve kendinize ait olmayan hayatları yaşamaya zorlanıyorsunuz. Kişisel iç otoritenizle yaşamı karşıladığınızda ise kendinize ve kendi hayatınıza yönelmeye başlıyoruz.

Bir kişide problem varsa o kişi kendine yönelmeye başlamamıştır.

Kendinize yönelmek ve problemleri potansiyele dönüştürmek için hiçbir zaman geç değil.

Kendinizi görmeye ve içsel otoritenize uyumlanmaya hazırsanız, eğitim ve rehberliklerimize katılabilirsiniz.

Otoritenizi uygulamalı olarak keşfetmek ve hayatınıza dahil etmek için Otorite gelişim Atölyelerine katılabilirsiniz. 

Nalan Kahraman

 

 

Baskı merkezleri makale ve görsellerinin tüm telif hakları Nalan Kahramana aittir. Ancak logosuyla kullanılabilir.


Sakral Otorite