WhatsApp Destek

Atölyeler

BİZİ ARAYIN
Merkezler de  Dönüşüm Atölyesi

Merkezler de Dönüşüm Atölyesi

Human Design Vücut haritasında, İnsan vücudunun tam ve kaliteli bir yaşam sürmesi için gerekli tüm enerjinin dağıtılması ve dönüştürülmesinin gerçekleştiği Dokuz Merkez bulunur. 

Devamını oku
Öz Olmayan Benliği Dönüştürme Atölyesi

Öz Olmayan Benliği Dönüştürme Atölyesi

Yaşamın içinde olmaya çalıştığınız kişiyi ve farklılıklarınızla yaşamda var olmak için tasarlandığınız kişiyi görmenizi destekleyen uygulamalı atölye çalışmasına neden katılmalısınız?

Devamını oku
Ebeveyn Atölyesi

Ebeveyn Atölyesi

Çocuklarınızı yetiştirirken çocuğun kendi yaradılışı dışında neye ve kime/kimlere göre yetiştirdiğinizi gözlemleyebileceğiniz ve çocuğunuzun kendi yaradılış özellikleriyle yetişmesini destekleyebileceğiniz bir atölye çalışmasına davetlisiniz.

Devamını oku
Kendine Uyanış Atölyesi

Kendine Uyanış Atölyesi

Tıpkı her şey gibi, insan bilinci de değişir ve gelişir. Eski alıştığınız yöntemlerin - sistemlerin çökmeye başladığının, insanlığın bilincinin gittikçe yükseldiğinin farkındayız. Bu yeni bir çağın içinde olduğumuzun ve artık her şeyin gelişim sürecinde olduğunu gösteren kişisel farkındalık ve beceriler gerektiren bir yaşamın içinde olduğumuzu gösterir.

Devamını oku
Zihin Gelişim ve Dönüşüm Atölyesi

Zihin Gelişim ve Dönüşüm Atölyesi

Hayatınızı – bakış açınızı – duyusal algılarınızı – mantık çerçevelerini – odak kaybını – dikkat seviyenizi – endişelerinizi – takıntılarınızı – kaygı bozukluklarını – akıl oyunlarını ve ruhsal sorunlarınızı gözlemleyip dönüştürebileceğiniz grup veya bireysel atölye çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Devamını oku