WhatsApp Destek

Solar Pleksus Otorite

BİZİ ARAYIN

SOLARPLEKSUS OTORİTE

Vücut haritasında solarpleksus tanımlıysa yani beyaz değilse içsel otorite mekanizması solarpleksustur. Solar pleksus otoritenin, duruma adaptasyon olabilmesi için biraz zaman geçmesi gerekir. Duygusal dalgaların ve Ruhsal farkındalıkların evi olan solarpleksus işleyişinde “Anda gerçek yok!” sloganı çalışır; Herhangi bir kararın oluşması için önce ruh, duygusal dalgalar aracılığıyla deneyimin tadına bakacak, kokusunu alacak, ısısını hissedecek, titreşimini duyacak, durumu görecek ki farkındalık geliştirip bütün için gerekli doğru kararı oluştursun. Bu değerlendirme için de süreç gerekli. Bu yüzden herhangi bir duruma, an içinde vâkıf olmak yerine, süreç içinde vâkıf olunacağının öğrenilmesi gerekir. Dalgaları yaşayıp farkındalıkların oluşması beklenir. Birey için en doğru kararın ortaya çıkmasına fırsat sunulur.

Zihnin yorumlarıyla ortaya çıkan kararlarımızla yaşamı değerlendirdiğimizde dış otoriteler yani dışarıda etiketi olan güçler tarafından yönlendiriliyoruz ve kendimize ait olmayan hayatları yaşamaya zorlanıyoruz. Kişisel iç otoritemizle yaşamı karşıladığımızda ise kendimize ve kendi hayatımıza yönelmeye başlıyoruz.

Bir kişide problem varsa o kişi kendine yönelmeye başlamamıştır.

Kendinize yönelmek ve problemleri potansiyele dönüştürmek için hiçbir zaman geç değil.

Kendinizi görmeye ve içsel otoritenize uyumlanmaya hazırsanız, eğitim ve rehberliklerimize katılabilirsiniz. 

NOT: Solarpleksus otoriteli bir kişiye “ hadi hemen kalk gidelim” derseniz dirençle karşılaşırsınız. “ iki saat sonra gidelim mi?” derseniz iki saat sonra gidilecek yere gitmek üzere hazır olur.   

Otoritenizi uygulamalı olarak keşfetmek ve hayatınıza dahil etmek için Otorite gelişim Atölyelerine katılabilirsiniz. 

Nalan Kahraman

 

 

Baskı merkezleri makale ve görsellerinin tüm telif hakları Nalan Kahramana aittir. Ancak logosuyla kullanılabilir.


Solar Pleksus Otorite