WhatsApp Destek

NE OLDUĞUNU GÖR

BİZİ ARAYIN

Güvenebileceğiniz şeylere, hayatınızda asla güvenmediniz. Güvenemediğin şey, hayatın boyunca güvenmeye çalıştığın şey. Güvendiğin şey asla sen olmadın. Görmezden geldiğin şey hep kendin oldun. Gerçekte ne olduğuna güvenmeye çalış ve ne olduğunu gör."

Her birimiz herkesten farklı olmak için yaratılmıştır. Artık bu farklılıkları görebilir ve bağlantıya geçebiliriz. Hayatlarımızı yaşamak ve gerçeklerimizi kendi benzersiz yollarımızla ifade etmek için buradayız. Bunu Anlamak omuzlarımızdan büyük bir yük kaldırır. Kendimizi ne sıklıkla başka biriyle karşılaştırdık?

Çocukken bir ebeveyn, öğretmen veya akran tarafından ne sıklıkla bir başkasıyla karşılaştırıldık? Kendimizi başkalarıyla karşılaştırmak, içimizde derinlerde, kim olduğumuzun doğru olmadığı izlenimini yaratır. Bunu ilk yıllarımızın koşullandırılmasını eklediğimizde, kendimizi başkalarına uyması için nasıl davrandığımızı değiştirmeye veya uyarlamaya çalışırken buluruz, bu da bizi olmak için doğduğumuz kişiden daha da uzaklaştırır. Kendi benzersizliğimizi anlamaya ve kabul etmeye başladığımızda, içimizde bir şeyler açılır ve rahatlar. koşullanma, Katman katman ve yavaş yavaş gider ve olmamız gereken kişi olan içsel özümüz ortaya çıkmaya başlar.

                                                                                                                                                                                                                                          RA URU HU